شرکت بهبود آریا با بهره گیری از جدید ترین روش ها ، بهترين ابزار و تجهيزات و متخصص ترين نیروهای انسانی 24 ساعته و در تمامي ايام سال ، جهت نشت یابی و رفع نشت در حين بهره برداري (آن لاين) از کلیه خطوط، ‏اتصالات ،مخازن ،شیرها و تاسیسات تحت فشار شما آماده ارائه خدمات میباشد.‏ در اکثر موارد نشتي، شما با مشکلات زیر مواجه هستید:

 1. رفع نشت خطرناك و همراه با ريسك بالاست.
 2. نشتی ها از نظر جانی، سرمایه ای و محیطی تهدید کننده هستند.
 3. رفع نشت بايد سريع و مطمئن انجام شود.


حفاظت مستمر از خطوط لوله، تاسیسات و تجهیزات تحت فشار و مخازن مواد شیمیایی كه در بسیاری از موارد در آنها مواد آلاینده محیط زیست، مواد آتش زا و حتی مواد سمی وجود دارد، از اهمیت بسزایی در صنعت برخوردارند.


بدیهی است كه وجود نشتی درخطوط لوله، تاسیسات، تجهیزات و مخازن، به ویژه در مواردی كه خطرات و محدودیتهای زیست محیطی را بهمراه دارند، می تواند موجبات هزینه های گزاف و صدمات ناخوشایند را فراهم آورد از طرفی هدر رفتن بخشی از مواد ارزشمند كه جزء محصولات و یا مواد اولیه ما هستند، از لحاظ اقتصادی نیز ناخوشایند است. به طور كلی نتایج وجود نشتی عبارتند از:

 • آلودگی محیط زیست
 • ایجاد مسمومیت در انسان و دیگر موجودات زنده
 • انفجار
 • هدر رفتن مواد ارزشمند
 • هزینه های زیست محیطی
 • هزینه های تعمیر و تعویض خط لوله
 • افزایش هزینه ها، فرصت از دست رفته برای تولید و اتلاف وقت و جرایم احتمالی قانونی


بنابراین دو عامل اقتصاد و محیط زیست، انگیزه كافی برای رفع چنین مشكلی در ما ایجاد می كنند.عواملی كه باعث ایجاد نشتی می شوند عبارتند از :

 • فرسودگی و خوردگی لوله ها و مخازن
 • عوامل محیطی مثل سرما ، یخبندان، گرما و …
 • همچنین خسارت های عمدی و سهوی و نیز عملیات خارج از محدوده طراحی كه ممكن است به لوله ها و مخازن آسیب برساند.


فرسودگی لوله ها و مخازن یك عامل طبیعی است، خوردگی نیز معمولاً به خاطر وجود مواد خورنده یا سیالات ساینده به وجود می آید. عوامل محیطی مثل سرما، یخبندان ، گرما و … نیز از عوامل طبیعی هستند كه در بروز نشتی موثرند. خسارت های عمدی معمولاً شامل عملیات خرابكارانه است كه ممكن است به خاطر مسایل صنفی و ... به وجود آید. خسارت های سهوی نیز ممكن است در به وسيله برخورد اشیاء و یا در اثر حفاری به وجود آید. عملیات خارج از محدوده طراحی نیز یكی از عوامل آسیب به لوله هاست. زیرا هرخط لوله برای محدوده خاصی از دما و فشار طراحی شده و اگر عملیات بهره برداری در خارج از این محدوده انجام شود باعث ایجاد نشتی و خرابی در خط لوله می شود.

015.jpg 
با توجه به متنوع بودن عواملی كه می توانند نشتی را ایجاد كنند و همچنین هزینه ها و مخاطراتی كه این پدیده در بر دارد، نشت یابی و جلوگیری از تداوم نشت، مساله بسیار مهمی است. با توجه به وسعت و گستردگی این پدیده تشخیص نشتی و رفع آن به طور دقیق و سریع، كار بسیار لازم و حساسی می باشد. عملیات نشت یابی و رفع نشت در سایت علاوه بر زمان کوتاه تعمیراتی می تواند از صدمات اقتصادی و اتلاف انرژی بکاهد که مهمترین مزیت آن بشمار می آید. عملیات نشت یابی و رفع نشت می بایست حتما توسط افراد مجرب و ماهر انجام پذیرد. ایمنی، دانش فنی چگونگی عملیات رفع نشت، فشار، دما، محصول و محل انجام عملیات از عمده عواملی هستند که می باید قبل از شروع، مورد بررسی قرار گیرد.

 

خدمات نشت يابي و رفع نشت شركت تيم

شرکت تیم با بهره جستن از ظرفیت های داخلی و ارتباطات برون سازمانی گسترده خود، توانسته است در زمینه ارائه پیشنهادات و انجام عملیات رفع نشت و نیز تامین تجهیزات و ابزار آلات، سبد گسترده ای از کالا ها و روش هاي ابتكاري و منحصر به فرد رفع نشت را فراهم سازد و با بهترین پیشنهادات آسودگی خیال مشتریان خود را فراهم سازد.

 • كليه عمليات نشت یابی و رفع نشت مورد نياز شما در تمامي شرايط كاري توسط شركت تيم قابل ارائه است. كافي است بر روي لينك سفارش در بالاي صفحه كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالي شما پاسخ خواهند داد.

  145.jpg

  انواع خدمات نشت يابي و رفع نشت قابل ارائه توسط ما :

 • نشت یابی و رفع نشت از خطوط لوله و تاسيسات تحت فشار، در حال سرويس بدون نياز به قطع جريان
 • نشت یابی و رفع نشت از خطوط لوله تا قطر “56
 • نشت یابی و رفع نشت بر روی تانکها و مخازن تحت فشار
 • نشت یابی و رفع نشت بر روی تجهیزات دوار مثل پمپ ، گیربکس و ...
 • نشت یابی و رفع نشت تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی نصب شده برروی تاسیسات تحت فشار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امدادفنی

پربازدیها

جستجو

به سامانه امدادفنی خوش آمدید جهت خدمات 24 ساعته اصفهان میتوانیدازشماره های تماس استفاده نمایید09138047709 و09032771633

تماس با ما

آدرس شرکت: ایران ، اصفهان ، اصفهان
آدرس ایمیل: info@sabaeng.ir

شماره همراه:09032771633

شماره همراه:09138047709

شماره تماس: 36258830-031

آخرین های سامانه