تعمیر و سرویس انواع ابگرمکن دیواری در اصفهان در محل 09138047709 - 36258830

سرویس و تعمیر انواع ابگرمکن دیواری در اصفهان در محل شما توسط تیم امدادفنی بهبود اریا دارای سه ماه گارانتی خدمات رایگان کافی است با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین تعمیر کار ما به محل شما برای انجام خدمات اعزام شود. هزینه دریافتی طبق نرخنامه شرکت با تخفیف ویژه و تحویل فاکتور رسمی دریافت میگردد . تحویل فاکتور و گارانتی خدمات نمایانگر اعتماد ما به کیفیت انجام خدمات و قیمت تعمیرکار ابگرمکن دیواری امداد فنی بهبود اریا  می باشد .

امدادفنی بهبود اریا تعطیلی ندارد حتی در روزهای تعطیل اماده انجام خدمات سرویس ابگرمکن دیواری برای همشهریان عزیز می باشد . 

ما در این مقاله سرویس و تعمیر ابگرمکن دیواری در اصفهان توسط خودتان را اموزش خواهیم داد.

Repair and service of wall mounted heaters in Isfahan

سرویس ابگرمکن دیواری بوتان - سرویس ابگرمکن دیواری پلار - سرویس ابگرمکن دیواری لورچ - سرویس ابگرمکن دیواری ایران شرق - سرویس ابگرمکن دیواری اریستون - سرویس ابگرمکن دیواری pyramida

برای تعمیر ابگرمکن دیواری در اصفهان بهتر است با امداد فنی بهبود اریا تماس بگیرید تا ما نزدیک ترین تعمیر کار و سرویس کار ابگرمکن به محل شما را اعزام کنیم چون اگر با دقت و بطور صحیح سرویس انجام نشود ممکن است باعث مخلوط شدن گاز و اب شود و ایجاد خطر و خفگی در اثر گاز گرفتگی رخ دهد .

برای تعمیر ابگرمکن دیواری در اصفهان توسط خودتان مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

جدا کردن ابگرمکن دیواری در اصفهان از دیوار و اماده کردن برای سرویس :

تعمیر ابگرمکن دیواری اصفهان اموزش

همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید ابگرمکن دیواری در اصفهان چهار قسمت اصلی دارد :

1-    دودکش ابگرمکن دیواری در اصفهان 2- رادیات 3- مشعل 4- ریگلاتور بخش اب و گاز

اگر ابگرمکن دیواری در اصفهان شما مدتی است که کم فشار شده و به عبارتی فشار اب ان کاهش یافته یکی از دلایل ان جرم گرفتگی میباشد.

برای تمیز کردن و از بین بردن رسوبات سخت ابگرمکن سرکه سفید را پیشنهاد می کنیم با این حال آنچه بیشتر مورد استفاده و مختص این کار است اسید کلریدریک یا جوهرنمک رقیق ۲۰%است. که هر یک را می توانید استفاده کنید و وارد لوله های آب گرم و سرد آبگرمکن کنید تا رسوبات را شکسته و خارج کند.

ابتدا شیر گاز و شیرفلکه آب مربوط به ابگرمکن دیواری در اصفهان راببندید سپس شیر آب گرم را بازکنیدتاآب های ابگرمکن دیواری در اصفهان خالی شود .
حالا مراحل زیر را انجام دهید

ولوم ابگرمکن دیواری در اصفهان را بطرف خود بکشید تا بیرون بیاید .
قاب ولوم ها را از قاب اصلی جدا کنید.احتمالا پیچ دارد .
قاب اصلی را بطرف بالا بادودست بکشید تا قاب دربیاید .
شلنگ گاز ابگرمکن دیواری در اصفهان را جدا کنید .
لوله مسی اتصال آب گرم را باآچار باز کنید(واشر های پلاستیکی درون مهره نیفتند.
لوله مسی اتصال آب سرد را باآچار باز کنید(واشر های پلاستیکی درون مهره نیفتند.

ابگرمکن دیواری در اصفهان را ازپایین به سمت بالا فشار دهید و پس از جدا سازی آن از پیچ ها به سمت خودتان بکشید و از دیوار جدا کنید

قسمت شماره 2 در تصویر ابگرمکن دیواری در اصفهان یعنی رادیاتور را جدا کنید

رادیاتور ابگرمکن دیواری در اصفهان را به داخل حیاط یا سرویس بهداشتی ساختمان ببرید و ان را روی زمین قرار دهید بطوری که لوله های خروجی ان به سمت بالا قرار گیرد حالا کم کم از یک طرف جوهر نمک را بریزید تا از سمت دیگر خارج شود حدود پنج دقیقه صبر کنید حال فشار اب را از یک طرف وارد کنید تا از طرف دیگر خارج شود مراحل شستشو با اسید و اب را چندین بار تکرار کنید تا داخل رادیاتور ابگرمکن دیواری در اصفهان کاملا تمیز شود اکنون مراحل شست و شوی رادیاتور ابگرمکن دیواری در اصفهان به اتمام رسیده مجدادا رادیاتور را در جای خود بر روی ابگرمکن دیواری در اصفهان قرار دهید.

الان نوبت به تعویض واشر دیافراگم میرسد قسمت چهار در تصویر ابگرمکن دیواری در اصفهان که از دو قسمت مسی و المینیومی تشکیل شده است قسمت مسی را از قسمت المینیمی که توسط چهار پیچ به هم متصل شده اند را جدا کنید داخل ان یک واشر پلاستیکی قرار دارد نمونه ان را خریداری کرده و مجدادا از همان جهتی که درون محفظه قرار داشت قرار دهید و پیچ ها را در جای خود ببندید .

تقریبا مشکل کم فشاری ابگرمکن دیواری در اصفهان شما و عدم روشن شدن شعله و یا کم روشن شدن شعله رفع شده است .

حال تمامی اتصالات را بسته و ابگرمکن دیواری در اصفهان را از نو به دیوار نصب کنید .

شیر فلکه ابگرمکن دیواری در اصفهان را باز کرده وشیرگاز را نیز باز کنید ابگرمکن دیواری در اصفهان راروشن کنید (طریقه روشن کردن ابگرمکن دیواری در اصفهان روی قاب آبگرمکن توضیح داده شده.

امید واریم مشکل شما حل شده باشد . جهت اطلاعات بیشتر و یا سرویس ابگرمکن خود با متخصصین امداد فنی بهبود اریا تماس بگیرید.                 .36258830   -09138047709

دفتر مرکزی : اصفهان ارگ عظیم جهانما طبقه اول

انجام کلیه خدمات برق .تاسیسات .حفاظتی تعمیر و نگهداری در اصفهان اماده عقد قرار داد با سازمان ها ادارات و موسسات جهت انجام خدمات دوره ای و سالیانه .

تعمیر ابگرمکن دیواری اصفهان 2

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امدادفنی

پربازدیها

جستجو

به سامانه امدادفنی خوش آمدید جهت خدمات 24 ساعته اصفهان میتوانیدازشماره های تماس استفاده نمایید09138047709 و09032771633

تماس با ما

آدرس شرکت: ایران ، اصفهان ، اصفهان
آدرس ایمیل: info@sabaeng.ir

شماره همراه:09032771633

شماره همراه:09138047709

شماره تماس: 36258830-031

آخرین های سامانه