پروژه های هوشمند سازی در اصفهان 09138047709 - 36258830- 09032771633

 

نور پردازی خانه هوشمند 11

هوشمند سازی ساختمان توسط تیم امدادفنی بهبود اریا 09138047709 - 36258830

زمانی که ما از گوشی های همراه معمولی به سمت گوشی های هوشمند حرکت کردیم، جهشی بزرگ در ارتباطات را شاهد بودیم. به جای اینکه فقط قادر به ایجاد تماس و ارسال پیام های متنی باشیم، اکنون با تلفن های هوشمند به اینترنت متصل می شویم، ایمیل می فرستیم، پیام های لحظه ای ارسال می کنیم، فایل های مورد نیازمان را دانلود می کنیم و بسیاری کارهای دیگر که به ارتباطات نیاز دارند را انجام می دهیم.

در مورد خانه های هوشمند در اصفهان نیز وضعیت به همین منوال است. تفاوت اصلی خانه های هوشمند در اصفهان با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند در اصفهان به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار در اصفهان اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

مزایای یک خانه ی هوشمند در اصفهان چیست ؟

و اما فایده ی ارتباط وسایل خانه با یکدیگر چیست؟ در یک کلام و به طور خلاصه جواب این است: راحت بودن! داشتن یک خانه ی هوشمند باعث می شود بتوانید کارهای زیادی را با زحمت کمتری انجام دهید. کارهایی مانند تنظیم تهویه، خاموش کردن لامپ ها، روشن مایکروفر برای گرم کردن غذا و غیره.

شما می توانید برای وسایل خانه ی هوشمند خود زمانبندی نیز تعیین کنید، بنابراین یکسری کارها در ساعات خاصی از روز به صورت خودکار انجام خواهند شد. حتی برخی از این وسایل هوشمند قابلیت یادیگری داشته و از کارهایی که شما انجام می دهید، می آموزند، در نتیجه با فعالیت بسیار کمتری می توانید انجام خیلی کارها را به صورت خودکار به وسایل خانگی خانه هوشمند در اصفهان محول کنید.

افزون بر راحتی، خانه هوشمند در اصفهان بهره وری از انرژی را نیز افزایش می دهند. برای مثال می توان به ترموستات هوشمند اشاره نمود. این ترموستات از شما یاد می گیرد که خانه هوشمند در اصفهان باید چقدر گرم یا سرد باشد و دما را به طور خودکار تنظیم می کند، بنابراین شما نگران صرفه جویی در مصرف انرژی نخواهید بود. همچنین وقتی در خانه نباشید این ترموستات به حالت «راه دور» رفته و با تنظیم دمای خانه، مبلغ قبض های استفاده از وسایل گرمایشی و سرمایشی شما کمتر خواهد شد! خانه هوشمند در اصفهان نیز از فعالیت ها و کارهای شما می آموزد و توصیه هایی برای افزایش بهره وری در استفاده از لوازم و دستگاه های هوشمند، به شما خواهد نمود.

سیم کشی برق خانه هوشمند در اصفهان

در خانه هوشمند در اصفهان بسته به شرایط پروژه و سلیقه و نیاز کارفرما جهت کنترل سیستم روشنایی طرح های مختلفی را می توان پیاده کرد.

در ابتدا نوع کابل کشی صورت گرفته را بررسی می کنیم اگر کابل کشی بصورت سنتی انجام شده باشد و درخواست مشتری استفاده از کلیدهای سنتی معمول باشد از ماژولهای مبدل کلید سنتی به هوشمند استفاده می نماییم و در صورتی که بخواهد کلیدهای تاچ را جایگزین نماید کلید تاچ مورد نظر را (که قابل نصب در قوطی برقهای ایران می باشد) نصب می نماییم. اگر کارفرما نیاز به استفاده از تاچ پنل نیز داشته باشد این امکان نیز میسر است زیرا که تاچ پنل فقط نیاز به برق ورودی220 ولت جهت تغذیه خود دارد و با قرار گرفتن در دیوار می تواند بجای کلید و یا در کنار کلید تمامی فرامین را بصورت بی سیم ارسال می نماید.

در پروژه های هوشمند سازی ساختمان در اصفهان تمامی کابل های روشنایی درون تابلوی برق آمده اند مانند رستوران ها، سونا ، استخر ، فروشگاهها و یا حتی پروژه هایی که نقشه برق آنها مبتنی بر سیم کشی هوشمند ساختمان در اصفهان (عمدتا برندهای مبتنی بر پروتکل KNX یا پروتکل های مشابه) انجام شده است می توان با قراردادن ماژول های رله ای درون تابلوی برق به کنترل کلیه خطوط روشنایی پرداخت. همچنین از وجود تاچ پنل نیز می توان بهره برد زیرا که تمامی فرامین بصورت بی سیم ارسال می گردند و انتخاب انواع کلید برحسب نیاز واحد ارائه میگردد

بصورت کلی انتخاب های زیر جهت کنترل سیستم روشنایی در خانه هوشمند در اصفهان پیشنهاد می گردد:

- ماژول مبدل کلید سنتی به هوشمند در اصفهان : در صورت استفاده از کلیدهای سنتی تک پل و دو پل در پروژه های هوشمند سازی در اصفهان استفاده از این ماژول ها پیشنهاد می گردد.

-
کلیدهای لمسی تاچ هوشمند سازی در اصفهان : در صورتی که بخواهیم از کلیدهای شیک و مدرن تاچ در پروژه های هوشمند سازی در اصفهان استفاده نماییم تا علاوه بر زیبایی از کنترل هوشمند آنها نیز بهره ببریم.

- تاچ پنل پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : استفاده از تاچ پنل های دیواری که بصورت تنها و یا ترکیبی با کلیدهای لمسی استفاده شده و جهت هرچه لوکس سازی بیشتر پروژه های هوشمند سازی در اصفهان پیشنهاد می گردند.

- ماژول رله ای بی سیم پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : همان طور که اشاره شد جهت پروژه های هوشمند سازی در اصفهان که خطوط روشنایی درون تابلوی برق متمرکز شده اند کاربرد دارد.

- نرم افزار پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : در صورت استفاده هریک از آیتم ها سیستم روشنایی امکان کنترل از طریق نرم افزار پروژه های هوشمند سازی امداد فنی در اصفهان که بر روی گوشی های هوشمند نصب می گردند میسر است.

تجهیزات قابل کنترل در پروژه های هوشمند سازی در اصفهان :

روشنایی سرمایش گرمایش پرده ها صوت و تصویر موسیقی سیستم امنیتی ایفن تصویری کنترل از راه دور برنامه ریزی هوشمند

کنترل هوشمند دما پروژه های هوشمند سازی ساختمان در اصفهان :
در صورتی که نیاز به کنترل هوشمند دما در پروژه های هوشمند سازی در اصفهان داشته باشیم می بایست از سنسور دمای ماژول های Slave بهمراه کنترلر مرکزی هوشمند بصورت ترکیبی استفاده نماییم. بطوریکه می توان یک منطق دمایی هوشمند تعریف کرد تا پس از تعیین دمای مطلوب سیستم بصورت هوشمند به تنظیم آن بپردازد.

کنترل از راه دور پروژه های هوشمند سازی در اصفهان
کلیه تجهیزات پروژه های هوشمند سازی امداد فنی بهبود اریا در اصفهان قابل کنترل از راه دور بوسیله SMS و یا از طریق اینترنت می باشند. بعنوان مثال کاربر می خواهد در فصل تابستان قبل از رسیدن به منزل سیستم سرمایشی را بکار بیاندازد، کافیست به اینترنت متصل شده و پس از اجرای نرم افزار دستورات لازم را صادر نماید و یا با دادن یک SMS همین دستورات را ارسال نماید.

کنترل تجهیزات گرمایشی و سرمایشی پروژه های هوشمند سازی در اصفهان
تمامی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی داخل واحدهای مسکونی و اداری قابل کنترل توسط این سیستم هستند. بصورت کلی تجهیزات مورد استفاده و نحوه کنترل آنها بشرح زیر می باشد:

  • کنترل اسپلیت پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : فرمان ها بصورت مادون قرمز (Ir) توسط Slave ها و یا در صورت دید مستقیم توسط کنترلر مرکزی هوشمند صادر می گردند.
  • کنترل داکت اسپلیت و فن کویل ها پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : از ترموستات هایی باید استفاده نمود که دارای ریموت کنترل Ir می باشند.
  • کنترل کولر آبی پروژه های هوشمند سازی در اصفهان : بجای کلید سنتی کولر آبی می بایست از پنل کنترلر کولرآبی مجهز به ریموت RF موجود در بازار استفاده نمود.
  • کنترل پکیج پروژه های هوشمند سازی در اصفهان: پکیج را به دو صورت می توان کنترل نمود. روش اول استفاده از شیرهای سلونوئیدی و ترموستات های ریموت دار و روش دوم استفاده از سوکت پریز بی سیم جهت قطع و وصل برق اصلی پکیج می باشد. بدیهیست روش اول کاراتر می باشد ولی طبعا کارفرما هزینه بیشتری می بایست متقبل شود.

در صورت استفاده از پرده برقی پروژه های هوشمند سازی در اصفهان کافیست ریموت کنترل RF آن را بر روی سیستم کنترلر مرکزی Learn کرد و سپس از طریق نرم افزار به کنترل پرده ها پرداخت و یا با دادن برنامه زمانی های مختلف در قالب سناریوهای مختلف کنترل پرده ها را مدیریت کرد. یکی از دلایل انتخاب خانه هوشمند پروژه های هوشمند سازی امدادفنی بهیبود اریا در اصفهان می توان به همه گیر بودن استفاده از سیگنالهای رادیویی Rf433Mhz و RF315Mhz اختصاص داد زیرا دیگر نیازی به هزینه مجدد و استفاده از Gateway های مختلف در این سیستم نمی باشد.

همین الان شروع کنید و با امدادفنی بهبود اریا خانه ی خود را هوشمند کنید

درست است که در حال حاضر خرید وسایل هوشمند برای داشتن خانه ای هوشمند بسیار پر هزینه خواهد بود، اما می توانید متناسب با بودجه ی خود وسایلی ارزان تر را تهیه نمایید.

قیمت تمام شده تجهیزات هوشمند سازی در یک ساختمان مدرن در اصفهان

یکی از عمده ترین سوالاتی که مورد بحث و بررسی قرار میگیرد، این است کهقیمت تمام شده هوشمند سازی در یک ساختمان در اصفهان چگونه برآورد می شود ...

همانطور که مستحضرید هوشمند سازی منازل در زمینه های گوناگونی انجام می پذیرد، چرا که شما میتوانید از نور پردازی هوشمند، امنیت، کنترل هوشمند پرده، کنترل هوشمند درب و ... تا انجام سناریوهای مختلف را در این مجال بگنجانید ، تا این موارد مشخص نگردد نمی توان پاسخ دقیقی در خصوص برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان ارائه نمود.

یکی از بهترین راه ها برای این منظورارائه نقشه پلان ساختمان به شرکت می باشد که می توانید آن را از طریق کانال تلگرام 09138047709 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید و همچنین از طریق تماس تلفنی 36258830 می توانیداز مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند گردید. کارشناسان خانه هوشمند امداد فنی بهبود داریا می توانند شما را با انواع برندهای موجود در بازار آشنا نموده و ساختار چگونگی عملکرد آنها را برای شما توضیح دهند، و بهترین پیشنهاد را برای اجرای پروژه از محصولات خانه هوشمند استارائه نمایند، تا شما بهترین تصمیم را بگیرید.

البته بطور میانگین برای برندهای موجود در بازار می توان تخمین قیمت یک بنای 150 متری را در حدود 3 ، 4 ملیون تومان متناسب با تجهیزات بکار رفته در آن پیش بینی کرد. که این قیمت برای برندهای اروپایی تا 12 و یا 15 میلیون تومان میتواند افزایش یابد اما این پایان قیمت گذاری نیست چرا که برخی برندهای به ظاهر لوکس قیمتهای بسیار بالاتری را در نظر میگیرند ....

لازم به ذکر است که قیمت بالای هوشمند سازی با برندهای اروپایی و آمریکایی تماما به کیفیت برتر این تجهیزات برنمیگردد چرا که تولید انبوه این برندها در چین نشان دهنده این واقعیت است که عامل قیمت بالای این برندها به نو ظهور بودن هوشمند سازی در ایران و ارزش پایین ریال در قبال دلار میباشد.

ویژگیهای خانه هوشمند در اصفهان

 

 

امنیت با خانه هوشمند در اصفهان

 امنیت با خانه هوشمندمحصولات خانه هوشمند در اصفهان به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری از تکنیکهای روز محافظت از اطلاعات استفاده شده است . در محصولات خانه هوشمند با قاطعیت می توان گفت که امکان جاسوسی اطلاعات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت زیرا زیر ساخت انتقال اطلاعات در محصولات خانه هوشمند بر اساس پیچیده ترین روشهای کد گذاری اطلاعات طراحی شده است .

                ارزش افزوده ساختمان هوشمند در اصفهان             

ارزش افزوده ساختمان هوشمندتبدیل بنا به ساختمان مدرن امری است که به تدریج در میان انبوه سازان و پیمانکاران ساختمان مورد توجه قرار گرفته و با هوشمند سازی ساختمان در اصفهان علاوه بر استفاده از تجهیزات و ارمغان اسایش و امکانات به ساختمان باعث افزایش ارزش افزوده ساختمان گردد .

نظارت از راه دور خانه هوشمند در اصفهان

نظارت از راه دور خانه هوشمندنظارت از راه دور محل زندگی، کار و یا ویلا و ... از دقدقه های روزانه است و این امر در خانه هوشمند در اصفهان بسیار مورد توجه قرار گرفته. سسیتم نظارت از راه دور این امکان را به شما می دهد که از هر جای دنیا حتی با نداشتن آی پی ولید امکان نظارت و کنترل محل زندگی خود را داشته باشید . به عنوان مثال اگر مهمان در زمانی که در منزل حضور نمایید به خانه شما آمد، می توانید توسط سیستم نظارت خانه هوشمند از راه دور میهمانان را دیده و در صورت صلا حدید درب را باز کنید.

مدیریت ساختمان در مواقع اضطراری

مدیریت خانه هوشمند اضطراری از مهمترین وظایف سیستم مدیریت هوشمند ساختمان در اصفهان کنترل بنا در مواقع اضطرار می باشد، از جمله مواقع زلزله ، آتش سوزی، ... در خانه های مدرن سعی می شود که ساختمان به عنوان یک سیستم مستقل از خود و به تبع آن از ساکنین در برابر بلایای طبیعی محافظت کند از جمله ساده ترین موارد این محافظت قطع برق، گاز، اطلاع به ساکنین در صورت عدم حضور ( از طریق پیامک یا اینترنت ) فعال سازی آژیر وبسیاری موارد دیگر که برخی با توجه به زیر ساخت های ساختمان قابل پیاده سازی خواهند بود.

نور پردازی خانه هوشمند

 نورپردازی خانه هوشمند 22  با استفاده از کنترلر و دیمرهای پرقدرت ، علارقم مدیریت هوشمند سیستم روشنایی کنترل بخشهای مختلف الکترونیکی موتور خانه را می توانید به دست ماژولها بسپارید تا علاوه بر صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی، قابلیت های بی شماری را در اختیار ساکنین منزل قرار دهد ، از جمله، تنظیم هوشمند سیستم روشنایی و نور پردازی با توجه به میزان نور طبیعی محیط، اجرای سناریوهای مختلف، کنترل دما، میزان مصرف موتورخانه، سیستم گرمایش از کف و تمام بخشهایی که در منزل با کنترل و توضیع انرژی ارتباط دارند.

خلق سناریوهاینا محدود و دلخواه   

ایده خانه هئشمند اصفهان   انعطاف پذیری بسیار بالای سیستم خانه هوشمند در اصفهان، به ساکنین منزل این امکان را می­ دهد علاوه بر وجود سناریوهای مختلف همانند ورود، خروج، آرامش، مطالعه، مهمان، تماشای فیلم، لامپ اضافه خاموش و ... خودشان نیز سناریوهای مورد نظرشان را تعریف کنند و در نقش طراح کلیه اتفاقاتی که از سیستم هوشمند انتظار دارند، ظاهر شوند.

سیستم هوشمند یکپارچه

هوشمند یکپارچه  یکی از مهمترین ویژگی­ های سیستم خانه هوشمند در اصفهان، یکپارچه سازی سیستم های مختلف موجود در منزل می­ باشد. این مجموعه ارزشمند، سیستم های سرمایش - گرمایش، روشنایی، امنیت، پخش فیلم، پخش موسیقی و ... را بصورت یکپارچه و متمرکز از طریق یک کنترلر مرکزی نظارت و کنترل می­ نماید. مهم اینکه کلیه تجهیزات الکترونیکی موجود در منزل مانند تلویزیون، ماهواره، DVD Player، کولرآبی، رادیاتور و ... نیزقابلیت افزوده شدن به سیستم خانه هوشمند در اصفهان را دارند.

قابلیت ارتقا خانه هوشمند به مرور زمان

ارتقا خانه هوشمندبرای کاربر هوشمند ممکن است به مرور زمان نیازهای جدیدی بوجود آید.اضافه کردن یک خط روشنایی به سیستم، افزایش سطح پوشش سیستم سرمایش- گرمایش هوشمند و ... همه از جمله مواردی هستند که کاربران ممکن است به آن نیاز پیدا کنند. یکی از ویژگی های نسل جدید خانه هوشمند در اصفهان  امکان ارتقا به مرور زمان است. هوشمند سازی را می توان از سیستم پایه شروع کرد و بسته به نیاز و بودجه آن را ارتقا داد ، امنیت، آبیاری فضای سبز، کنترل تاسیسات موتور خانه، سیستم کنترل از راه دور توسط اینترنت و یا اس ام اس، سیستم های کنترل تردد، سیستم کنترل پرده و کرکره و نیز درب ها چندین نمونه از مواردی است که در آینده امکان ارتقای آن را خواهید داشت.

اجرا در خانه های ساخته شده یا در حال ساخت

  خانه هوشمند 2  طراحی منحصر به فرد محصولات خانه هوشمند در اصفهان ، این امکان را فراهم می دهد تا علاوه بر ساختمانهای در حال ساخت، این محصولات را بتوان در واحد های ساخته شده نیز نصب و پیاده سازی نمود. طیف وسیع محصولات و بستر سازی ویژه برای راه اندازی سیستم هوشمند، امکان نصب آن را در هر خانه ای فراهم آورده است.

       درب خانه هوشمند         

درب خانه هوشمند  کارت مغناطیسی هوشمند و منحصر به فرد شما می تواند درب منزل و یا پارکینگ را برایتان باز کند و یا آسانسور را برای شما فراخوانی کند این محصول ارزشمند علارقم استفاده خانگی می تواند در هتلهای هوشمند، آموزشگاهها و ... به منظور افزایش امنیت و کارآیی مورد بهره برداری قرار گیرد.

پرده‌ها و سایبان‌های خانه هوشمند

پرده خانه هوشمند کنترل هوشمند پرده و سایبان از جالب ترین ویژگیهای خانه هوشمند است. با کنترل خودکار، کنترل سناریو، زمانبندی و یا کنترل دستی، جلوه خاصی به محیط زندگی شما می‌دهد. با نصب سنسورهای نور خورشید در نماهای آفتابگیر ساختمان، موقعیت خورشید تشخیص داده شده و زاویه سایبان‌ها هوشمندانه تنظیم می‌شود. سایه ایجاد شده توسط سایبان‌ها در تابستان می‌تواند تا ۲۰ درصد مصرف انرژی سرمایشی ساختمان را کاهش دهند. از طرفی، زاویه پرده و سایبان با هماهنگی یکدیگر طوری تنظیم می‌شود که نور کافی وارد فضای داخل خانه شود تا میزان مصرف انرژی روشنایی‌ها کاهش یابد. وقتی شدت باد و باران بیش از حد تند باشد، سنسورها آن را تشخیص داده و سایبان‌ها بسته می‌شود تا از پنجره‌ها حفاظت شود. زمانیکه تلویزیون تماشا می‌کنید، با فعال کردن سناریوی “تماشاسایبان‌ها، پرده‌ها، روشنایی‌ها و سیستم صوتی با هماهنگی یکدیگر فضا را برای شما مهیا می‌کنند.

                           کلیدهای قابل برنامه ریزی خانه هوشمند                     

کلید خانه هوشمند به جای تمامی کلیدهای روی دیوارهای منزل زیبایتان می توانید از کلیدهای هوشمند استفاده کنید این فناوری به کاربران این امکان را می دهد که تنها با لمس یک کلید، انواع سناریوهای از پیش تعریف شده را اجرا نمایید. به عنوان مثال قبل از خواب می توان با فشردن کلید سناریوی خواب شبانه، کلیه تنظیمات بر روی سیستم روشنایی، امنیت، سرمایش - گرمایش و ... را طبق برنامه از قبل تعیین شده، انجام داد. همچنین این محصولات استفاده کودکان و سالمندان را از خانه هوشمند بسیار آسان می­ سازد.

                کنترل هوشمند دمای محیط توسط خانه هوشمند             

کنترل دما خانه هوشمند   سیستم هوشمند کنترل دمای محیط، میزان سرمایش - گرمایش محیط را کنترل نموده و با سایر تجهیزات هماهنگ و یکپارچه می­ نماید. این محصول به انواع تجهیزات سرمایشی - گرمایشی (کولرآبی، رادیاتور، فن کوئل، گرمایش از کف، اسپیلت و ...) موجود در منزل متصل شده و با کنترل هوشمند پروسه حرارت محیط، تاثیر به سزایی در کاهش اتلاف انرژی می گذارد: به عنوان مثال می توان دمای محیط منزل را با توجه به تغییرات دمای محیط بیرون تنظیم نمود و همچنین می توان سیستم سرمایش - گرمایش منزل را پیش از رسیدن به منزل یا ویلا روشن نمود.

کنترل کلیه سیستمهای منزل از طریق پیامک

پیامک خانه هوشمند این ماژول امکان فرستادن دستور مجزا و یا اجرای سناریو های مختلف را جهت کنترل واحد مسکونی و یا اداری میسر می سازد. همچنین در صورت بروز هر گونه خطر به عنوان مثال فعال شدن سیستم امنیت، اعلام حریق ، نشت گاز و ... با ارسال پیامک موضوع را به اطلاع مالک می رساند و در صورت نیاز فوری و قبل از برگشتن به منزل یا محل کار توانایی کنترل برق اصلی و یا شیر گاز و بخشهای دیگر را با ارسال تنها یک پیامک کوتاه می دهد.

مصرف بهینه انرژی در خانه هوشمند

مصرف بهینه خانه هوشمندحدود 40% از انرژی مصرفی کشور را، بخش خانگی به خود اختصاص داده است. یکی از مهمترین اهداف استفاده از سیستمهای هوشمند، بهینه سازی این بخش عمده، جهت کاهش هزینه های خانوار و صرفه جویی در مصرف سرمایه های با ارزش ملی است. انرژی به مقدار نیاز و به گونه ای معقول و منطقی مصرف می شود. با کنترل و نظارت همه جانبه سیستم هوشمند بر چگونگی مصرف، اتلاف انرژی بطور محسوس کاهش می یابد. طبق نتایج مطالعات انجام شده با هوشمند سازی ساختمان تا 35% صرفه جویی در مصرف انرژی مقدور می گردد.

                                         مراحل اجرای پروژه خانه هوشمند در اصفهان                             

 مراحل اجرا خانه هوشمنداجرای خانه هوشمند توسط امدادفنی بهبود اریا، پیشنهادی مناسب برای سازندگان و پیمانکارانی است که به دنبال تجهیز ساختمان خود به فناوری های مدرن ساختمانی هستند. در مراحل ساخت می توان به منظور استفاده از طیف محصولات تحت شبکه ، پیش بینی یک شبکه داخلی در ساختمان را نمود. ضمن اینکه پیش از رسیدن به مرحله نازک کاری ساختمان، فرصت مناسبی جهت تعبیه فضای مورد نظر برای نصب برخی محصولات برروی دیوار خواهد بود. با نصب سیستم هوشمند، ضمن افزایش ارزش افزوده ملک، مزیت رقابتی مهمی برای ساختمان بوجود می آید که در هنگام فروش واحدها استقبال گسترده مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امدادفنی

پربازدیها

جستجو

به سامانه امدادفنی خوش آمدید جهت خدمات 24 ساعته اصفهان میتوانیدازشماره های تماس استفاده نمایید09138047709 و09032771633

تماس با ما

آدرس شرکت: ایران ، اصفهان ، اصفهان
آدرس ایمیل: info@sabaeng.ir

شماره همراه:09032771633

شماره همراه:09138047709

شماره تماس: 36258830-031

آخرین های سامانه