چگونه خانه قدیمی خود را یک آپارتمان نوساز جلوه دهیم؟

بازسازی فضاهای داخلی: شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که در ساختمان های قدیمی و یا آپارتمان های چند سال ساخت زندگی می کنید و محدودیت هزینه ها به شما اجازه نمی دهد که زندگی در آپارتمان نوساز را تجربه کنید، خب خبر خوب این است که این مطلب می خواهد به شما بگوید چگونه می توانید آپارتمان چند سال ساخت خود را تبدیل به یک آپارتمان نوساز کنید یا دست کم آن را نوساز جلوه دهید.
تعویض درب های ورودی

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-9
اجازه دهید از ورودی خانه شروع کنیم. اول از همه باید درب قدیمی آپارتمان را از جا در بیاورید و به جای آن یک درب چوبی مدرن قرار دهید. حتی این درب می تواند یک درب ضد سرقت باشد. اهالی فن متخصص در زمینه درب و پنجره می توانند شما را در این زمینه یاری دهند. این کار می تواند اولین قدم در زمینه بازسازی و نوسازی آپارتمان های قدیمی و چند سال ساخت شما بشمار آید
تعویض دیوارپوش های خانه

کاغذ-دیواری۱
وقتی دیوار های خانه تان ترک خورده است و قسمت هایی از رنگ آن ریخته است و حتی تکه هایی از آن نم دار است مسلما آن خانه یک خانه نوساز نیست، پس دست به کار شوید و دیوارهای خانه را تعمیر کنید و برای آن یک دیوارپوش مدرن و جذاب در نظر بگیرید. شاید اول کار کمی گیج شوید که چه نوع دیوار پوشی باید انتخاب کنید، پیشنهاد می کنم این دو مطلب پیشنهادی را حتما بخوانید؛ در تصمیم گیری نهایی حسابی کمک تان می کند. یکی مطلب رنگ یا کاغذ دیواری؟ مسئله این است و دیگری مطلب دیوارپوش سه بعدی برای یک دکوراسیون شیک و ایده آل.
کفپوش خانه را نو کنید

images-57
بعد از دیوارپوش ها نوبت کفپوش های خانه است. آپارتمان های نوساز معمولا دارای کفپوش هایی لمینیتی هستند. کفپوش‌های لمینیتی ؛ کفپوش هایی چوب با قیمتی ارزان‌تر هستند. پس چرا این کفپوش ها را در بازسازی آپارتمان قدیمی خود مورد استفاده قرار ندهید. این نوع کفپوش ها می تواند حسابی مقرون به صرفه باشند. در ضمن اهالی فن متخصص در زمینه دیوار پوش و کف پوش هم می توانند مشاوره های خوبی به شما بدهند و شما را راهنمایی کنند.
استفاده از پنجره های دو جداره

images-62
مورد دیگری که در آپارتمان های نوساز مورد استفاده قرار می گیرد، پنجره های دو جداره است، پس اگر هنوز هم در خانه شما از آن پنجره های قدیمی یافت می شود سریع دست به کار شوید و آن ها را با پنجره های دو جدار جا به جا کنید، یادتان باشد که این پنجره ها در نمای ساختمان شما هم تاثیر گذار هستند و می توانید با یک تیر دو نشان بزنید، هم نمای خارجی و هم دکوراسیون داخلی خانه را شبیه آپارتمان های نوساز کنید. مطلب انواع پنجره در ساختمان، از قاب های چوبی تا upvc شما را با انواع پنجره ها آشنا خواهد
روشنایی های منزل را مدرن کنید

design-ideas-amazing-terrace-lighting-with-barbecue-grill-and-nice-terrace-grill-design-catalogue
راه حل دیگری که می تواند ساختمان قدیمی خانه شما را شبیه آپارتمان های نوساز کند، روشنایی های خانه است. روشنایی ها شامل مهتابی ها، لوستر ها و چراغ ها می شود. حتی کلید و پریزها هم شامل این قضیه می شود. در قسمتروشنایی های ویترین کالاهای می توانید انواع و اقسام چراغ ها و روشنایی های مدرنی را ببینید که می تواند به آپارتمان قدیمی شما را نوساز جلوه دهد.
تجهیزات مدرن سرویس بهداشتی

images-11
بعد از آن که تغییرات کلی را برای بازسازی و نوسازی آپارتمان تان اعمال کردید، می توانید به سراغ تغییرات جزئی تری مانندلوازم و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی بروید. مدل های قدیمی را با مدل های جدید و مدرن تر جا به جا کنید تا راحت تر بتوانید به آپارتمان قدیمی خود چهره ای نوساز ببخشید.
تجهیزات مدرن آشپزخانه

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-3
بعد از سرویس های بهداشتی نوبت دکوراسیون داخلی آشپزخانه است که باید تجهیزاتش مدرن و به روز شود. به نظر من مطلب ۲۰ تجهیزات مدرن که دکوراسیون آشپزخانه شما کم دارد را بخوانید تا دقیقا بدانید که باید از جا شروع کنید، چه چیزهایی را به آشپزخانه اضافه و چه چیزهایی را از آن کم کنید.
تغییر مبلمان های دکوراسیون داخلی

brick-bbq-pit-design
از دیگر رازهای معماری داخلی که منزل شما را دگرگون می کنند می توان به تغییر مبلمان های منزل اشاره کرد. وقتی قرار است خانه را نوسازی و بازسازی کنید و آپارتمان قدیمی خود را نوساز کنید، باید همه وسایل و لوازم را نو و جدید کنید که خب شامل مبلمان ها هم می شود. ویترین کالاهای چیدانه بهترین جا برای دیدن انواع مبلمان های مدرن برای دکوراسیون داخلی منزل است.
هوشمند سازی خانه

خانه
اگر می خواهید حسابی غوغا کنید و چیزی کم نگذارید، بهتر است به هوشمند سازی خانه تان هم فکر کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امدادفنی

پربازدیها

جستجو

به سامانه امدادفنی خوش آمدید جهت خدمات 24 ساعته اصفهان میتوانیدازشماره های تماس استفاده نمایید09138047709 و09032771633

تماس با ما

آدرس شرکت: ایران ، اصفهان ، اصفهان
آدرس ایمیل: info@sabaeng.ir

شماره همراه:09032771633

شماره همراه:09138047709

شماره تماس: 36258830-031

آخرین های سامانه